Warsztaty

Realizując swoje statutowe cele wśród których jest podejmowanie różnorodnych form kształcenia, rozwijania i utrwalania wiedzy, tradycji i kultury regionalnej i ludowej, Fundacja Majowe Granie organizuje Warsztaty, na których dzieciom i młodzieży przekazywane są różne umiejętności - w tym umiejętności ginących zawodów.

Ceramika

Ceramika, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych podopiecznych to zajęcia, które niezwykle rozwijają kreatywność. Możliwości jakie dale obcowanie z gliną są nieograniczone. Na zajęciach powstają małe dzieła sztuki, które cieszą oko artystów i ich rodziców.

Galeria >

Malarstwo

Malarstwo na szkle jest tradycyjna forma sztuki regionalnej od wieków kultywowaną i obecną na Podhalu. Na naszych zajęciach uczestnicy maja szansę zapoznać się z ta ciekawą formą malarstwa i stworzyć własne dzieło.

Galeria >

Lutnictwo

Lutnictwo to trudna sztuka budowy instrumentów smyczkowych, zajęcia te wymagają ogromnej precyzji, cierpliwości oraz zdolności muzycznych. Cechy te są niezbędne do zrozumienia kawałka drewna, który w przyszłości stanie się pięknie brzmiącym instrumentem.

Galeria >

Szydełkowanie

Robótki ręczne np. szydełkowanie i robienie na drutach, po kilku latach zapomnienia wracają do łask i staja się coraz bardziej popularne. Na naszych zajęciach spotykają się osoby szydełkujące dawniej i młodzież chcąca nauczyć się tej misternej sztuki użytkowej. Zajęcia te wymagają cierpliwości, ale najwytrwalsi potrafią wydziergać już maleńkie gwiazdki, serduszka, a nawet torebki, czapkę i rękawiczki.

Galeria >

Klub Malucha

Klub Malucha to integracyjne zajęcia dla najmłodszych, którzy pod okiem wykwalifikowanych opiekunek poznają tajniki różnych technik plastycznych, przeplatanych ciekawymi zabawami. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci, którym często towarzyszą rodzice, kibicujący w ich zmaganiach z nowymi umiejętnościami.

 

Galeria >

Kółko teatralne

 

Galeria >

 

Zajęcia Praktyczno

–Techniczne (ZPT)

 

Galeria >

Aktywni

i Bezpieczni

w przygotowaniu
Copyright ©2016 Majowe Granie, All Rights Reserved. eJanosik.pl
Liczba odwiedzin: 4676
free website
built with
kopage