Warsztaty 2014/2015

Realizując swoje statutowe cele wśród których jest podejmowanie różnorodnych form kształcenia, rozwijania i utrwalania wiedzy, tradycji i kultury regionalnej i ludowej, Fundacja Majowe Granie organizuje Warsztaty, na których dzieciom i młodzieży przekazywane są różne umiejętności - w tym umiejętności ginących zawodów.

Ceramika

Ceramika, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych podopiecznych to zajęcia, które niezwykle rozwijają kreatywność. Możliwości jakie dale obcowanie z gliną są nieograniczone. Na zajęciach powstają małe dzieła sztuki, które cieszą oko artystów i ich rodziców.

Galeria >

 

Malarstwo

Malarstwo na szkle jest tradycyjną formą sztuki regionalnej od wieków kultywowaną i obecną na Podhalu. Na naszych zajęciach uczestnicy mają szansę zapoznać się z ta ciekawą formą malarstwa i stworzyć własne dzieło.

Galeria >

Klub Malucha

Klub Malucha to integracyjne zajęcia dla najmłodszych, którzy pod okiem wykwalifikowanych opiekunek poznają tajniki różnych technik plastycznych, przeplatanych ciekawymi zabawami. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci, którym często towarzyszą rodzice, kibicujący w ich zmaganiach z nowymi umiejętnościami.

Galeria >

Wyszywanie gorsetów

 

Galeria >

Copyright ©2016 Majowe Granie, All Rights Reserved. eJanosik.pl
Liczba odwiedzin: 12072